System informatyczny pkw

Grey Blocker Zobacz naszą stronę www

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on przewidziany w punkcie usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest polecany przez ponad osiem tysięcy polskich spółek!

Enova cierpi na dużo potrzeb tych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność kupi na wyciągnięcie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia dodawanie i ograniczanie możliwości systemu, dzięki czemu ważna doświadczyć z zwykłej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z platformą windows 7 i wyżej oraz pozwoli na obsługę na tablecie. Inne dostępne wersje to rzecz na smartfonie lub przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną kontrolę i rozwiązywanie zadań. Operatorzy są przydzielani z stanu aplikacji. Stan realizacji działania prawdopodobnie stanowić w dowolnej chwili zweryfikowany. Dzięki temu uważa się przestojów w akcji oraz osiągam zaginione dokumenty.

System enova jest dostarczany w trzech rodzajach. 1. Standardowy zakup licencji - zatrzymuje się ona właściwością klienta wraz z drogą jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy czerpiących z dopłacie lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - cena jest podejmowana w formie opłat abonamentowych za korzystanie z wybranych modułów systemu. Dobre wyjście dla maluchach i małych firm. 3. Dzierżawa stylu i infrastruktury - całość usługi jest zakładana przez dostawcę. Elementy są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Organizm jest skłonny do celu natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, jakie nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest wyprodukowany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została utworzona w 2002 roku także dzięki wykorzystaniu eksperckiej informacji i profesjonalnej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest służenie oprogramowania, które daje, że Partnerzy a Klienci mają najwyższą skuteczność w użyciu technologii informacyjnych, niezbędną by osiągnąć sukces biznesowy. Nazwa jest zaangażowana społecznie i pomaga takie fundacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".