Komputer pomaga w pracy

W własnej ofercie znajdują się jedynie efektywne oraz mocne technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane zgodnie z regułą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w porządku pracy, ochrona sztuce oraz ergonomia obsługi są tu na doskonałym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została uzyskana dzięki użyciu doskonałej jakości składników, technicznie ulepszają konstrukcję i ciągły rozwój w zasięgu technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W polskim szerokim asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, ale też specjalistyczne i daleko bogate maszyny do wiórów i cieczy, jak również agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego i maszyny do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy użyciu agregatów ssących o miar od 3 do 300 kW, z planem filtracji o każdym poziomie oraz ludźmi rodzajami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i magazynują spożywa w pozostałych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie składniki są dopasowane do spraw indywidualnych.

Jesteśmy pionierem w ciągu innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty obecne są nakładane na przyczepach lub samochodach ciężarowych zaś są optymalnym narzędziem do pisania pracy dla przedsiębiorstw świadczących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Urządzenia te brane są przy zasysaniu znaczniejszych miar suchego materiału z trudnych przestrzenie. Zostały wykonane według ADR z zastosowaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Bierzemy się projektowaniem, tworzeniem, montażem urządzeń i budowy odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz celów we jakichkolwiek gałęziach przemysłu. Projektujemy i spełniamy i instalacje dla pyłów wybuchowych.